HAKKINDA

3DPAZARYERİ.COM NEDİR

3d yazıcı sektörü dünyada ve ülkemizde istikrarlı bir şekilde genişleyen bir pazara sahiptir. Gerek kurumsal firmalar gerekse kişiler bazında, 3d yazıcı sektöründe yer almaya yönelik girişimler mevcuttur. Sanayi ve bireysel kullanıcılar 3d yazıcıları sadece kullanmakla kalmayıp bir yandan da üretmeye veya baskı hizmeti vermeye odaklanmıştır. Durum böyle olunca irili ufaklı bir çok işletme ortaya çıkmıştır. İşte 3dpazaryeri.com’da bu işletmelerin bir çatı altında toplanabileceği bir platformdur. 3d yazıcı sektöründe faliyet gösteren bütün firmalar veya kişiler 3dpazaryeri.com’a kayıt olabilir, kendi online dükkanlarını açabilir ve ürünlerini satabilirler.

PEKİ 3D PAZARYERİ ÜCRETLİ BİR PLATFORM MUDUR?

3dpazaryeri.com gelir modeli olarak site içi reklam ve anlaştığı firmalarla ürün pazarlama yöntemlerini benimsemiştir. Bu çerçevede web sitesi içerisinde online ödeme altyapısı oluşturulana kadar eklenen ürünlerden bir komisyon veya ücret almamaktadır. Online ödeme sistemi eklendikten sonra eklenen ürünler için ise sistem eklendikten sonra duyurulacak bir miktar üzerinden ücretlendirme yapılması planlanmaktadır.

3D PAZARYERİ WEB SİTESİNDE NELER SATABİLİRİM?

3dpazaryeri.com 3d yazıcı sektörüne yönelik bir platformdur. Bu bakımdan 3d yazıcılar, 3d baskılar ve baskı hizmetleri, 3d yazıcı hammaddeleri, 3d yazıcıdan basılmış parçalarla yapılan projeler (cnc, axidraw, robot kollar gibi) ve 3d yazıcı ile alakası olan herşey satılabilir.

3D PAZARYERİNE NASIL KAYIT OLABİLİRİM

3dpazaryeri.com’a kayıt olmak çok kolaydır. 3dpazaryeri.com web sitesi açılır, üst kısımdaki veya menü içerisindeki kayıt ol kısmına tıklanır. Açılan sayfada mail adesi, kullanıcı adı telefon numarası, iş yeri adresi ve kullanıcı şifre bilgileri işaretlenir ve kayıt olunur. Burada girilen mail adresine bir onaylama linki gelir. Onay işlemi gerçekleştikten sonra kayıt tamamlanmıştır ve giriş yapılıp ürün eklenebilir. NOT: mail adresiniz, telefon numaranız ve iş yeri adresiniz kullanıcılara görünecektir.

3D PAZARYERİNE NASIL ÜRÜN EKLERİM?

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra web sitesinden “GİRİŞ YAP“ bölümüne tıklanır. Açılan giriş ekranından önceden belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılır. Açılan sayfada sol tarafta “ÜRÜN EKLE“ kısmına tıklanır. Yazı başlığı yazan yere ürününüzün ne olduğu yazılır. Daha sonra bu bölümün altındaki bölümde üründen bahsedilir. Ürünün özellikleri detaylı bir şekilde açıklanır. Ürün görsellere varsa bu bölümdeki “ortam ekle“ kısmından eklenebilir. Daha sonra sağ tarafta bulunan kategoriler arasından ürünün kategorisi belirlenir. Hemen altında ürün etiketi istenirse eklenebilir. Bu bölümde “öne çıkarılan görseli belirle“ kısmı çok önemlidir. Burada ürün web sitesinde listelenirken insanların göreceği resim belirlenir. Yine sağ taraftaki “yayımla“ bölümüne tıklanarak ürün eklenmiş olur.

Daha başka sorunlar yaşarsanız bilgi@3dpazaryeri.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

3d yazıcı 3d baskı 3d yazıcı yedek parçaları